Viss Ligavai un Kazam Kazu aksesuari un piederumi - Wedding Shine

  Mans iepirkumu grozs
Uz Sākumu Kāzu Gredzenu Spilventiņi Kāzu AksesuńĀri Kāzu Kartiņas Piegāde

Preču piegāde

Pasūtīšana

Preces, kuras vēlaties iegādāties, pievienojiet iepirkuma grozam. Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs redzēsiet rēķinu par izvēlētajām precēm.

Piegāde

Preču piegāde Latvijas teritorijā tiek nodrošināta ar Latvijas pasta starpniecību.

Maksa par piegādi Latvijas teritorijā: 4Ls

Piegāde tiks veikta, tiklīdz tiks apmaksāts, ja pie preces nav speciāla atzīme par garāku termiņu. Apmaksa jāveic 7 dienu laikā no rēķina izsūtīšanas brīža.
Ja rēķins netiek apmaksāts paredzētajā laikā, tiks uzskatīts, ka klients ir atteicies no pasūtījuma.

Norēķinu veidi

  • izmantojot internetbanku
  • bankas pārskaitījums

Pasūtītāja tiesības

Tiesības atteikties no pirkuma vai atgriezt preci balstoties uz Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumiem Nr.207 un Patērētāju tiesību aizsardzības likumu paredzētajā kārtībā. Ja likumā paredzētajā kārtībā Jums jāsaņem atpakaļ par preci samaksātā nauda, tā tiek pārskaitīta atpakaļ uz kontu. Pēc preces pārbaudes, veikals naudu pārskaita 5 darba dienu laikā, ja prece atgriezta tādā pašā stāvoklī kā izsūtīta.

 

 

Apzinoties bernu privatas dzives neaizskaramibas nozimi, mes sava majas lapa nevacam, neapstradajam un nelietojam nekadu informaciju par individu, par kuru ir zinams, ka tas jaunaks par 13 gadiem, ieprieks nesanemusi parbaudamu piekrisanu no vina vai vinas juridiska parstavja. Sadam juridiskam parstavim ir tiesibas pec pieprasijuma aplukot berna sniegto informaciju un/vai pieprasit tas dzesanu. Pievienot Favorītiem! - Konfidencialitāte - Lapas lietošanas noteikumi - Autortiesības - Piegāde
©2007 Ligavai.com - Visas tiesības aizsargātas.
Partneri:
Preceties.lv
WeddingShine.com
Kartinas.com
BeadedLife.com